ENILTA Polska sp.z o.o. WITAMY NA NASZEJ STRONIE


Idź do treści

EN-PTZ360IRIPHD

OFERTA > KAMERY CCTV > IP MPIX

PIERWSZA NA ŚWIECIE
KAMERA SIECIOWA
FULL HD PTZ Z 360° TILT/360°PAN
OBUDOWA IP68

Obudowa IP68
Obudowa kamery zostałą zaprojektowana na całkowitą wodoodporność.
Oczywiście możliwe jest działanie kamery pod wodą. Zapewniają to specjalne uszczelki olejowe w zastosowanym systemie rotacyjnym.Automatyka IR LED
W zależności od kąta obserwacji kamery poziom doświetlenie jest automatycznie dostosowywany aby zapobiedz nadmiernej saturacji obrazu, jak również zredukowanie energi na pobieranej na oświetlenie IR.

Pierwsza na Świecie kamera z nieograniczoną rotacją 360 stopni.
Automatyka kamery zapewnia prawidłowe wyświetlanie obrazu z kamery-AUTO/FLIP.

Niezawodne sterowanie
Elementy ruchome pokryte warstwą teflonową chroniącą przed przyleganiem zanieczyszceń, tarciem, wysoką i niską temperaturą oraz chemikaliami.

Hartowane, niekondensujące szkło.
Zastosowanie hartowanego szkła chroniącego obiektyw zapobiega osadzaniu się rosy, deszczu i zanieczyszceń. Odporne na zarysowania szkło pozwala na utrzymanie wysokiej jakości obrazu.


Antyfefleks
Zastosowana specjalna powłoka zapobiega oświetlaniu obiektywu przez rozproszone światło pochodzące np. z lamp ulicznych.

Diody LED wysokiej jakości.
Zastosowanie zwierciadeł w LED pozwala na uzyskanie wysokiej jasności przy niewielkim złużyciu mocy i znikomym wydzielaniu ciepła.

Elektroniczna kompensacja
Specjalne dedykowane układy elektroniczne utrzymują ustaloną stabilną pozycję nawet w trakcie trudnych warunków atmosferycznych.

Zabezpieczenie termiczne

Elektronika nadzoruje odpowiednie warunki temperaturowe.
Gdy jest zbyt chłodno dogrzewa kamerę, w upale chłodzi pozwalając na pracę w warunkach
-40 do+ 50 st.C


Oprogramowanie
Podgląd i sterowanie kamerą możliwe jest z pozomu przeglądarki, lub za pomocą oprogramowania, które w wersji do kamer EN-PTZ360IRIP umożliwia rejestrację do 64 kanałów. Oprogramowanie jest bezpłatne.

Powiększenie
Dzięki 20x zoom optycznemu powiększony obraz jest doskonałej jakości.

Montaż
Opcjonalne uchwyty umożliwją różne sposoby montażu, na: ścianach ,narożnikach, słupach, sufitach i innych powierzchniach. Kamera może być zamontowana niemal w każdej pozycji.


Powrót do treści | Wróć do menu głównego